NEED FOR SPEED PAYBACK DUYURULDU.

      NEED FOR SPEED PAYBACK ile ilgili görsel sonucu

 

Ghost Games ve EA işbirliği ile geliştirilen yeni Need for Speed oyunu resmen tanıtıldı. İşte Need for Speed Payback hakkındaki ilk detaylar.

 

 Ghost Games tarafından geliştirilen yeni Need for Speed oyunu geçtiğimiz günlerde resmiyete kavuştu. Need for Speed Payback ismi ile çıkışını yapacak olan yapımın PC, Playstation 4 ve Xbox One için geliştirildiği açıklandı.

Yeni oyun hakkında bazı açıklamalarda bulunan yapımcı ekip, NFS Payback’in şimdiye kadar yaşanmamış bir deneyim vaat ettiğini belirtti.

Fortune Valley'de geçecek olan oyunda ekibimizi darmadağın eden bir suç baronundan intikam almak için gaz pedalına yükleneceğiz. Oyunda Tyler, Mac ve Jess isminde 3 farklı ana karakter bulunacak. Muhtemelen bu 3 karakteri de kontrol edebileceğiz. Yapılan açıklamalar, Ghost Games'in NFS Payback’te oyunun hikaye yönüne ağırlık verdiğini gösteriyor. Umuyoruz ki ilk Most Wanted tadında bir yapım ile karşılaşırız.

Oyun kısmen de olsa bir açık dünya havasında olacak. Yani şehirde dilediğimiz gibi dolaşarak, bazı araçlarla serbest yarışlara katılabileceğiz. Polis kovalamacalarının da sıklıkla yaşanacağı yapımda, banka soygunu ve benzeri suçlara da karışabileceğiz.

NEED FOR SPEED PAYBACK ile ilgili görsel sonucu

Need for Speed Payback 5 farklı yarış klasmanından oluşacak.Bunlar, race, drift, off-road, drag ve runner olacak.Bu yarışlara katılarak, çetemizi parçalayan barondan intikamımızı almaya çalışacağız.

Son olarak yapımcı Ghost Games Need for Speed Payback’in 10 Kasım’da raflardaki yerini alacağını belirtti. 

Yayınlanan videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://youtu.be/kc-OcOduEx0

GameBuy

ESKİŞEHİR

Bize Ulaşın

Tel : 0850 30 292 30 - 532 521 21 47
Email : info@gamebuy.com.tr

Bizi Takip Edin