Nİ NO KUNİ II'NİN ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

 

Nİ NO KUNİ II'NİN ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

 

Ni No Kuni belkide son yılların en ilginç rol yapma oyunlarından biriydi fakat sadece PlayStation 3'e özel olarak çıktığı için çoğu oyuncu bu oyundan mahrum kalmıştı. Özellikle Professor Layton serisinden tanıdığımız Level-5 ve efsane animasyon stüdyosu Studio Ghibli işbirliğiyle geliştirilen oyun Metacritic'te 85 not ortalamasına sahip.

Ni No Kuni II ile ilgili görsel sonucu

Güzel bir haberimiz var. Serinin ikinci oyunu olan Ni No Kuni II: Revenant Kingdom ise hem Playstation 4, hem de PC için yayınlanacak. Sony'nin E3 2017 konferansı sırasında oyunun yayıncısı Bandai Namco oynanışı ve ara sahnelerden bazılarını gösteren bir video sunumu yaptı. Her ne kadar Studio Ghibli bu sefer oyuna doğrudan katkı sağlamıyor olsa da, görsel olarak kesinlikle ilk oyundan aşağı kalır yanı olmadığını söyleyebilirim. Hatta video bayağı etkileyici görünüyor.

Oyun yepyeni bir hikayeye ek olarak yenilenen savaş mekanikleri de içerecek ve savaşlar ilk oyuna göre daha hızlı olacak. Oyunda krallık kurma unsurlarının da olacağı söyleniyordu fakat Bandai Namco bu konuda ayrıntılı açıklama yapmadı. Ni No Kuni II'nin dünyasında kedilerin, farelerin ve insanların uyum içinde yaşadığı Ding Dong Dell krallığına gideceğiz. Huzur içinde yaşayan krallığın genç kralı Evan hain bir darbeyle krallıktan sürülüyor ve biz de kendi krallığını kurup tüm dünyayı birleştirmesi için ona yardım etmeye başlıyoruz.

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom'ın çıkış tarihi 9 Kasım olarak belirlendi.

Yayınlanan videoya aşağıdakilinkten ulaşabilirsiniz.

https://youtu.be/5LyIaVyDcSk

GameBuy

ESKİŞEHİR

Bize Ulaşın

Tel : 0850 30 292 30 - 532 521 21 47
Email : info@gamebuy.com.tr

Bizi Takip Edin