PS4'E ÖZEL SPİDER- MAN OYUNU İÇİN İLK OYNANIŞ VİDEOSU YAYINLANDI

 

Insomniac Games tarafından PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen Spider-Man oyunu için ilk oynanış videosu yayınlandı. İşte konu hakkındaki detaylar.

 

E3 2017’de geçtiğimiz gün sahne alan firmalardan birisi de Sony’di ve PlayStation 4 ve Playstation 4 Pro ile ilgili bazı açıklamalar yaptı. Ayrıca önümüzdeki dönemde Playstation 4'e özel olarak raflardaki yerini alacak oyunlar hakkında da detaylar paylaşıldı. Bu oyunlar arasında Insomniac Games tarafından geliştirilen Spider- Man de bulunuyor.

Bugüne kadar birçok farklı Spider-Man oyunu ile karşılaştık. Fakat Sony’nin iddiasına göre, hiç birisi Insomniac Games’in geliştirdiği kadar olağan üstü ve sürükleyici değildi. Aslında bu iddiasında Sony firmasına hak vermeliyiz. Zira şimdiye kadar çıkan birçok Spider-Man oyunu vasat dediğimiz düzeyin üzerine çıkmayı başaramamıştı. Playstation 4'e özel olarak geliştirilen yeni oyun ise selefi oyunlara nazaran daha umut vaat edici gibi görünüyor.

Sony, Playstation 4'e özel olarak geliştirilen Örümcek Adam oyununa ait bir de video paylaştı. Bu oynanış videosuna aşağıdaki linkten göz atabilirsiniz.

https://youtu.be/K4zm30yeHHE

Videoda da görüldüğü üzere, gerçekten de Insomniac Games son derece başarılı bir oyun geliştiriyor.Yayınlanan 8 dakikalık oynanış videosunun oyun severler üzerinde olumlu etki verdiği gözüküyor.

Sony konsollarına özel olacak gelecek olan bu yapımın çıkış tarihine ilişkin net bir açıklamada ise bulunmadı. Fakat oyunun 2017 yılı içerisinde raflardaki yerini alması bekleniyor.

GameBuy

ESKİŞEHİR

Bize Ulaşın

Tel : 0850 30 292 30 - 532 521 21 47
Email : info@gamebuy.com.tr

Bizi Takip Edin