Haberler

GOLDEN JOYSTICK ÖDÜLLERİ

Oyun severlerin oylarıyla belirlenen Golden Joystick ödülleri sahiplerini buldu. Dark Souls 2 yılın oyunu seçilirken, Ubisoft Montreal yılın en iyi stüdyosu, DayZ yılın en iyi bağımsız yapımı, Assassins Creed 4 yılın en iyi görsel tasarımı ve Battlefield 4 de yılın en iyi multiplayer oyunu seçildi.

OUTLAST 2 YOLDA

Geçen yılın beğenilen korku oyunu Outlast'ın devam oyunu yolda... Geliştirici bağımsız firma Red Barrel Studios oyun üzerinde çalıştıklarını ve bu devam oyununun da Outlast evreninde ancak farklı mekanlarda geçeceğini ve de farklı karakterler göreceğimizi belirtti.

DEAD OR ALIVE 5 YENİ NESİLDE

Dead or Alive 5 Last Round' un dağıtıcısı Koei Tecmo oyunun çıkış tarihini açıkladı; oyun 20 şubat 2015 de Avrupa'da satışa sunulacak. Oyun kutulu ve dijital olarak hem PS4 de hem de XBox One da çıkacak. Yeni nesil için Core Fighters ek adıyla farklı bir sürümde piyasada olacak. Bu versiyonda normal sürümden farklı olarak ekstra karakterler yer alacak.

PS4 İÇİN YENİ GÜNCELLEME YOLDA

Playstation 4 için 2.0 güncellemesi 28 Ekim de geliyor. Yeni güncelleme ile birlikte temalar, usb müzik oynatıcı, geliştirilmiş sesli komutlar, usb yedekleme ve daha birçok yenilik oyuncuların hizmetine sunulacak.

TEKKEN 7 GELİYOR

Dövüş oyunu severlerin sabırsızlıkla beklediği Tekken serisinin yedinci oyunu ilk olarak şubat 2015 de geliyor. Oyunun yapımcısı Namco oyunu ilk olarak Japonya'da arcade makinelerine daha sonra da yeni nesil konsollara çıkaracak.2015 yılı hem Mortal Kombat X hem de Tekken 7 ile oldukça hareketli olacağa benziyor...

TIME CRISIS 5 DUYURULDU

Ünlü Uzakdoğu oyun firması Namco, Time Crisis 5' i duyurdu. Oyun öncelikle arcade makinelerine gelecek, daha sonra PS4 için satışa sunulacak. Time Crisis beşinci oyununda serinin daha önceki versiyonlarından farklı olarak sadece ekranda beliren hedefleri vurmaktan başka oyuncuya hareket etme imkanı da sağlayacak.

GAMEBUY.COM.TR HİZMETE AÇILDI

Orijinal oyun ve aksesuar satışında yıllardır oyun severlere hizmet veren GameBuy, web sitesi gamebuy.com.tr 17 Ekim 2014 de hizmete açıldı. Oyun severlere her kanaldan ulaşmayı hedefleyen GameBuy artık web sitesi ile de hizmet verecek. Oyun severler site üzerinden satıştaki ürünleri ve gelecek oyunları inceleyebilir, oyun dünyasındaki güncel gelişmeleri takip edebilir, dilerlerse iletişime geçip sipariş verebilir ya da mevcut linklerden GameBuy sanalpazar.com

GameBuy

ESKİŞEHİR

Bize Ulaşın

Tel : 0850 30 292 30 - 532 521 21 47
Email : info@gamebuy.com.tr

Bizi Takip Edin